Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Duch Assisi

13. 4. 2012

Duch Assisi

Patriarcha Eliáš Byzantský Katolický patriarchát www.uogcc.org.ua   Fakta o apostazi Jana Pavla II. od Krista a spasitelné víry.

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Poznámka k údajnej exkomunikácii za členstvo v slobodomur. lóžach

(Tomas, 9. 6. 2013 22:45)

Údajné zrušenie trestu exkomunikácie v kanonickom práve za členstvo katolíkov v slobodomurárskych lóžach spomínané v 34:40 nie je pravda.
http://www.kultura-fb.sk/new/old/archive/5-3-8.htm
http://www.magnificat.sk/old/nd/clanky/slobom.html
http://www.magnificat.sk/2013/03/aktualne-g-amorth-priznava-slobodomurarov-vo-vatikane/

http://www.topky.sk/cl/11/1299523/Vyhanac-diabla-z-Vatikanu-varuje--Lucifer-ohrozuje-kazdeho-z-nas-
+

NO TOTO?

(juraj, 3. 5. 2012 22:01)

Zaujímavý dokument. Vždy som vedel že Ján Pavol II je nejaký zvláštny, ale žeby až tak?

Re: NO TOTO?

(Mária, 12. 10. 2012 21:16)

Veríš vôbec, že túto stránku ovládajú čistí ľudia?Je to celé choré!Pán Boh nech im to odpustí!

No toto!

(Jarmila, 21. 7. 2012 12:23)

Jste úplně mimo zde i ve videu o Kodetovi a Bezákovi - jsou tam jejich výroky účelově vytržené ze souvislostí, stejně jako výroky z Písma !!! Je vidět už z toho, že ten, kdo tyto stránky vytvořil, neuvedl nikde žádný kontakt na sebe a ukrývá se za anonymitu, je sám mimo ! Nějaká předkoncilní konzerva !

Re: No toto!

(Marika, 29. 7. 2012 16:31)

Prikláňam sa k tomuto názoru. Všetko toto je účelové, kto sa tu hrá na sudcu? Účelovo sú tu vsunuté rôzne extrémy. Nič nemusí byť tak ako to vyzerá. Len Boh je sudcom, len Boh vidí ako to naozaj je. To, že nejaký človek vytvoril takýto dokument pre mňa nič neznamená. To, čo robí tento patriarcha či kto to je - je pre mňa obyčajným ohováraním a osočovaním - nikto z nás nie je bez viny, a nikto nevidí do srdca človeka, len Boh. Len Pán skúma úmysel srdca. Za to, čo sa teraz deje v cirkvi nemôže predsa jeden človek... Ako môže jeden patriarcha akože v mene cirkvi vyrieknuť takéto silné slová odsúdenia?Sú naozaj veci tak, ako sú prezentované v tomto zázname? Ja pochybujem. Ale vie len Boh, aká je skutočnosť. Preto nemá nikto z nás ľudí právo niekoho odsúdiť. Ako hovorí Biblia: "Nesúďte, aby ste neboli súdení." (Mt 7,1) "Preto nesúďte nič predčasne, kým nepríde Pán. On osvetlí, čo je skryté v tme, a vyjaví úmysly sŕdc." (1 Kor 4,5) "Nesúďte a nebudete súdení. Neodsudzujte a nebudete odsúdení! Odpúšťajte a odpustí sa vám." (Lk 6,37)
Preto hovorím - ja ako laik - radšej sa budem držať Biblie ako akýchkoľvek ľudských príkazov a zákazov. Lebo aj tento patriarcha je len človek, a nie Boh.

 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2017 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 27604
Mesiac: 212
Deň: 8