Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Komentáre

Komentáre môžete jednoducho zapnúť alebo vypnúť v nastavení pod editorom.

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

samozrejme, ze vsetci su mimo

(keckes, 3. 1. 2013 15:35)

samozrejme ze pre fanatikov, pre ktorych je rozum zatemneny a samovolne si vykladaju pismo su ludia ,ktori prinasaju evanjelium normalnou recou,obetavostou heretici.Namiesto vyhrazania sa nemilosrdnym Bohom,chodte ako Kuffa zoberte si domov bezdomovcov,ktori su mozno neznasanlivi,mozno opiti,mozno zlocinci a milujte ich-lebo to chce Pan.Milosrdenstvo chcem a nie obetu. A pre toho autora videa len pripomienka:pod vplivom alkoholu ma byt tvrde "y".:-)

smutné

(mariana, 16. 12. 2012 15:31)

modlím sa za autora tých trápnych komentárov, je my Vás úprimne ľúto, keď Boha a Krista vidíte tak čierno! Ja ich vidím v takých krásnych farbách ako Kodet, Kuffa a Bezák... Oni nielen o Kristovi rozprávajú, ale ho ŽIJÚ a lásku k blížnemu dokazujú dennodenne svojimi skutkami. Čo ste urobili VY??? Čo ste to vlastne "odhalili"?

Kríza katolíckej cirkvi?

(silvia, 9. 12. 2012 17:29)

najskor ľudia ako vy sposobujú krízu katolíckej cirkvi, ohováraním a osočovaním druhých... čo tak namiesto toho priložiť ruku k dobrému dielu?

Pohoďák

(Štefan, 7. 10. 2012 23:21)

K spomínaným videám by som mohol mať mnoho poznámok, no nemám čas venovať sa všetkému. Niektoré výroky spomínaných troch kňazov si naozaj možno vysvetliť rôznym, často i nesprávnym spôsobom. Všetko má svoj rub i líce, na všetko sa dá pozerať z rôznych pohľadov.

Musím povedať, že vôbec nepatrím k priaznivcom takých hudobných festivalov, akým je práve Pohoda, ponúkam však aspoň jeden námet na zamyslenie - Ak je Boh všemohúci, vševediaci a všadeprítomný, prečo by nemal byť práve na Pohode ? Či práve tvrdenie, že tam nie je, nebol a nevidel, čo sa tam deje, čo sa tam stalo, či práve toto tvrdenie by nebolo rúhaním ... ? A, že je Boh Pohoďák ? Som presvedčený, že Bezák svojim vyjadrením nemyslel to, že Boh je priaznivcom spomínaného festivalu. Boh jednoducho musí byť Pohoďák, ináč by náš svet pri pohľade na ľudí dávno musel zničiť, alebo by sa z toho, čo denno-denne stvárame, musel úplne zblázniť.

Odhalenie

(Jarma, 13. 7. 2012 20:01)

Vážení, máte ty výroky otce Kodeta nehezky překroucené a zneužité! Ježíš na dotaz učedníků "kdo zhřešil", odpověděl: "ani on, ani jeho rodiče, ale je slepý proto, aby se na něm ukázaly mocné skutky Boží"!!!
Asi je vadný spíš ten, kdo tyto komentáře vyrobil, a nejspíš můj komentář ani nedovolí zveřejnit... aby neublížil svým bludům a dál mátl čtenáře.

Re: Odhalenie

(Maria, 29. 7. 2012 16:47)

súhlasím

Dotáz na správce

(Kjuba, 7. 7. 2012 16:58)

Smím se zeptát proč můj dnešní komentář byl smazán?

 

 


Posledné fotografieArchív

Kalendár
<< október / 2017 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 27604
Mesiac: 212
Deň: 8